Technik utrzymania ruchu

Twój zakres obowiązków

  • *Znajomość zagadnień elektrycznych:
  • Ogólne zasady zasilania w sieciach niskiego napięcia, znajomość napędów elektrycznych (silniki AC i DC), układy sterowania napędami
  • Podstawowa znajomość schematów elektrycznych
  • Ogólna znajomość układów sterowania i automatyki
  • Umiejętność diagnozowania elementów elektrycznych i doświadczenie w usuwaniu awarii elektrycznych
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP w zakresie eksploatacji min. do 1kV
  • *Znajomość zagadnień mechanicznych:
  • Dobra umiejętność posługiwania się narzędziami zwykłymi i elektronarzędziami
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w naprawie elementów napędowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Motywujące wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania
  • Stabilną, ambitną i interesującą pracę w organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Pakiet medyczny „Luxmed” dla pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program rekomendacji pracowników

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AQUILA BRZEG SP. Z O.O. z siedzibą we Wrześni przy ulicy Objazdowej 6a. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

joboffer, praca, technik