• RADOMSKO

RADOMSKO

Specjalnością fabryki w Radomsku jest tektura falista w arkuszach o rożnych typach fal, a produkt swój kierujemy do producentów opakowań i innych odbiorców wysokojakościowej tektury.

Fabryka w Radomsku powstała w 2009 roku, gdy firma AQUILA działająca we Wrześni miała już ustabilizowaną pozycje na rynku i cieszyła się zaufaniem kontrahentów. Zapotrzebowanie na naszą tekturę było tak duże, że konieczne było stworzenie od podstaw nowego zakładu produkcyjnego, który zaopatrywałby w surowiec południe Polski. Pojawiła się okazja, by stworzyć nową jakość w dziedzinie produkcji tektury falistej – wzorcową fabrykę, przyjazną personelowi, produktowi oraz środowisku. Bazując na doświadczeniu zdobytym we Wrześni, nasz zespół specjalistów zaprojektował miejsce, w którym produkuje się szybciej, więcej i lepiej. Decyduje o tym zaawansowana technologia linii produkcyjnej, supernowoczesne laboratorium, w którym produkt i surowiec są bezustannie kontrolowane, ale przede wszystkim nasi zaangażowani pracownicy na wszystkich szczeblach struktury organizacyjnej.

Podobnie jak fabryka we Wrześni, zakład w Radomsku otrzymał certyfikat FSC i charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, oferując mu, w miarę potrzeb, również produkty niestandardowe.

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok 2022