• WRZEŚNIA

WRZEŚNIA

Fabryka we Wrześni rozpoczęła produkcję w 2005 roku. Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie szybko stała się jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących tekturę falistą w Polsce.

Decyduje o tym nie tylko doskonała linia produkcyjna firmy FOSBER z systemem SYNCHRO, świetnie wyposażone laboratorium, w którym zarówno surowiec jak i finalny produkt podlegają nieustannej kontroli, ale przede wszystkim zgrany i doświadczony zespół, pracujący nad doskonaleniem naszego produktu. To nie sprawne maszyny, ale właśnie zespół złożony z zaangażowanych osób na wszystkich szczeblach struktury organizacyjnej jest kluczem do sukcesu firmy AQUILA.

Specjalizujemy się wyłącznie w produkcji tektury falistej w arkuszach o różnych typach fal. Produkt nasz kierowany jest przede wszystkim do małych i średnich producentów opakowań i wszystkich zainteresowanych wysokojakościową tekturą jako surowcem. Fabryka posiada także certyfikat FSC.

W naszych relacjach z klientami staramy się być nieszablonowi, oferując szeroki zakres pomocy oraz w razie zaistnienia takiej potrzeby, pożądany produkt niestandardowy.

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok 2022